+420 777 877 410 info@koladetem.cz
Začalo to pár krabicemi deskových her, který kamarádka Alice Kavková už vyřadila a skončilo to předávkou nového kola🚲 Dominikovi. Ty deskovky Alice Kavková totiž prodala v charitativní aukci na FB stránce DESKOVKY PRO DOBROU VĚC a výtěžek 7000 Kč věnovala na náš projekt Kola Dětem. Oslovila Sousedský klub v pražských Vršovicích její kámošky Zuzana Vránová, jestli by neměla nějakou samoživitelku či samoživitele, jehož dítě by moc a moc chtělo pořádný kolo.
🚴🚴‍♀️🚴‍♂️A našel se tatínek dvou kluků, o který se sám stará, a jeho starší syn Dominik si včera přijel k nám do Braníka před ☕️Periferie Cafe, aby převzal kolo a odfrčel na něm. Je to ale propletenec, co? Prostě malej Dominik má nový kolo a za bednu deskovek. Díky všem, kdo se na tom podíleli, včetně lidí, co přihazovali v aukci, mnozí poslali i víc peněz🫀💋, aby kolo stálo za to. To je deskoherní recyklace podle našeho gusta.
A můžete mrknout i na 🧩♟🎲🎥 video:

A víme, že doba je teď šílená (válka na Ukrajině) a pomáhá se všemi směry. Držme si palce všici, ať jsou všichni šílenci brzy umlčeni a můžeme se dál radovat z malých věcí, jako je to, že naše děti můžou jezdit venku za sluníčka na kole a beze strachu.🙏💙🚲💛🚲🚴‍♀️