+420 777 877 410 info@koladetem.cz

Tentokrát to bylo z různých důvodů trochu náročnější předávání kol dětem než obvykle. Ale jsem neskutečně ráda, že se to zmáklo a 11 dětí dostalo na prázdniny od našeho projektu Kola Dětem krásné nové nabušené cyklo stroje. Symbolicky k vysvědčení (né že by bylo vždycky za co, že 😉).

Děcka byly výjimečně skvělý a spontánní a to jak ta prťátka, tak i ti největší habáni, kteří byli nečekaně vděční (a taky vtipní). No a když nejstarší klučina rozjel hromadný potlesk jako poděkování, tak to nás dostalo do kolen…👏❤️

Přemýšleli jsme, jestli je zrovna kolo tou správnou pomocí v této divné koronavirové době, ale nakonec jsme dospěli k názoru, že právě naopak. Rodiny se dost možná dostali do těžší finanční situace než obvykle. Ale právě kolo je pro tyto děti skvělým prostředkem, jak strávit aktivní a dobrodružné prázdniny, i za těchto okolností.

Takže přejeme všem, ať kolo slouží na maximum a ať si užijete krásné cyklo prázdniny a těšíme se na fotky či videa z vašich jízd. 😊 Sportu zdar a cyklistice zvláště!!!

Obr díky míří našim pomocníkům Tereza Zbejvalová, Michaela Čermáková, Adéla Vojířová a Jan Tumpach., mým synům, dále všem dárcům, zejména Nadační fond Veolia, sociálním pracovnicím, obchodu FineBike a Komunitní Centrum Matky Terezy.